
Пральна машина LG ThinQ F4WV708P1E інверторний двигун б/у
14 500 ₴
14 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3372
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина LG ThinQ F4WV708P1E
• 8 кг, 1400 об/хв
• Інверторний двигун Direct Drive, A+++
• 14 програм (бавовна, делікатне, швидка 14 хв, змішані тканини, спортивний одяг, дитячий одяг тощо)
• Функції: ThinQ (Wi-Fi), AI DD, Steam, відкладений старт
• Габарити: В85×Ш60×Г56,5см
• Захист від дисбалансу, блокування від дітей
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Спосіб установки | Окремо встановлюваний |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 560 мм |
- Ціна: 14 100 ₴









