
Пральна машина Beko WMY71433PTEMG нержавійка на 7 кг б/у
9 500 ₴
9 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3371
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина Beko WMY71433PTEMG
• 7 кг, 1400 об/хв
• Колекторний двигун, A+++
• 15 програм (бавовна, делікатне, шерсть, швидка 14 хв, змішані тканини, дитячий одяг, спортивний одяг тощо)
• Функції: Eco, експрес-прання, відкладений старт, дисплей часу
• Габарити: В85×Ш60×Г50см
• Захист від дисбалансу, блокування від дітей
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 6 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 500 мм |
- Ціна: 9 100 ₴









