-2%

Холодильник Liebherr CUP 2221 Index 20E/001 білого кольору крапельна морозка б/у
8 800 ₴
8 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3349
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Liebherr CUP 2221 Index 20E/001
• Система охолодження: крапельна
• Об’єм: 142+54л
• Колекторний двигун, A+
• Управління: механічне
• Габарити: В136×Ш55×Г63см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Liebherr |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 142 л |
| Об'єм морозильної камери | 54 л |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1360 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 630 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 600 ₴







