-1%

Холодильник Liebherr CBNPes3756 Index 20D/001 у хорошому стані б/у
22 000 ₴
21 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3321
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Liebherr CBNPes3756 Index 20D/001
• Система охолодження: крапельна динамічна + морозилка NoFrost
• Об’єм: 207/87+89л
• Інверторний двигун, A+++
• Управління: сенсорне
• Габарити: В200×Ш60×Г62см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Liebherr |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 207 л |
| Об'єм морозильної камери | 87 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 800 ₴







