-3%

Морозильна камера Miele FNS 4782 D інверторний двигун на 227 літрів б/у
24 999 ₴
24 249,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3301
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Морозильна камера Miele FNS 4782 D
• Система охолодження: NoFrost
• Об’єм: 277л
• Інверторний двигун, A+++
• Управління: сенсорне
• Габарити: В185×Ш60×Г68см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата.
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Виробник | Miele |
| Загальний об`єм | 277 л |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Кількість дверей | 1 |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 249,03 ₴






