-2%

Холодильник винний Avintage на 50-55 пляшок А+++ б/у техніка
11 500 ₴
11 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3255
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник винний Avintage
• Система охолодження: крапельна динамічна
• Об’єм: 144л/~50-55 пляшок
• Інверторний двигун, A+++
• Управління: електронне
• Габарити: В88×Ш60×Г60см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежем за передоплатою, вся сума на карту, Промоплата
Техніку самі привозимо з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тех. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Avintage |
| Кількість камер | 1 |
| Загальний об`єм | 144 л |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 300 ₴







