
Посудомийна машина Miele G6305 SCi XXL б/у з Німеччини
15 700 ₴
15 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3113
- +380 (95) 579-18-66
Посудомийна машина Miele G6305 SCi XXL
• 14 комплектів, 3 кошики (з верхнім лотком для приборів)
• 6 програм (Auto, Eco, Інтенсив, Делікатна, Швидка, Попереднє полоскання)
• Споживання води: ~9–12 л/цикл
• Клас енергоефективності: A++
• Функції: відкладений старт, сенсор чистоти води, половинне завантаження, авто-відкривання
• Габарити: В82×Ш60×Г57см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платіжом за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 570 мм |
- Ціна: 15 400 ₴








