-3%

Пральна машина вузька Bosch Maxx 4 Silence WFCX2061PL FD 8601 б/у
11 500 ₴
11 155 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2979
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина вузька Bosch Maxx 4 Silence WFCX2061PL FD 8601
• 8 кг, 1400 об/хв
• Інверторний двигун, A+++
• 15 програм (коротка 15/30хв, анти-алергенна, інтенсивне прання)
• AquaStop, відкладений старт, автоочитска очистка барабану
• Габарити: В85×Ш59.5×Г53см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 6 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 155 ₴








