-3%

Пральна машина вузька Bosch Serie 4 WLG2026KPL/01 FD9505 б/у
9 500 ₴
9 215 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2896
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина вузька Bosch Serie 4 WLG2026KPL/01 FD9505
• 6 кг, 1200 об/хв
• Колекторний двигун, A+++
• 15 програм (бавовна, делікатне, швидке 15/30хв, щоденне прання, дитячі речі тощо)
• Еко-прання, відкладений старт
• Габарити: В85×Ш60×Г40см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 215 ₴









