-3%

Сушильна машина Miele T7952WP Exk. Ed. б/у
14 999 ₴
14 549,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2895
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушильна машина Miele T7952WP Exk. Ed.
• 8 кг, A++
• 1.15 Вт, інверторний двигун
• Конденсаційна, з тепловим насосом
• 10 програм (бавовна, синтетика, делікатне, швидка 40хв, сорочки, тощо)
• Функції: сенсор вологості, понижена температура, антизминання, таймер
• Габарити: В85×Ш60×Г60 см
• Гарантія: 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 8 кг |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 549,03 ₴









