-3%

Газова плита з електричною духовкою Amica б/у
8 999 ₴
8 729,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2845
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова плита з електричною духовкою Amica
• 4 конфорки, духовка 65л
• Електрична духовка: газ-контроль, електропідпал, верхній/нижній тен, гриль, конвекція
• Потужність: 2.9 кВт, клас A++
• Габарити: В87×Ш50×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amika |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Духова шафа | електричний |
| Ширина плити | 50 см |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Газ-контроль духовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Електропідпал | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрозапалювання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 729,03 ₴









