-3%

Духова шафа вмонтована Electrolux EOB6631BOX б/у
10 500 ₴
10 185 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2834
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Духова шафа вмонтована Electrolux EOB6631BOX
• 74 л, 3.4 кВт
• 7 режимів нагріву + програма на пару, гриль, конвекція
• Габарити: В57×Ш55×Г57см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Залежний |
| Об'єм духової шафи | 74 л |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 570 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 185 ₴










