
Пральна машина Bosch Serie 6 WAT28590/60 FD9908 б/у
17 300 ₴
16 781 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2819
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина Bosch Serie 6 WAT28590/60 FD9908
• 8 кг, 1400 об/хв
• Інверторний двигун, A+++
• 14 програм (бавовна, делікатне, інтенсивна, куртки, сорочки, швидке 15/30хв, щоденне прання тощо)
• Еко-прання, відкладений старт, економія часу та води VarioPefrect, очистка барабану
• Габарити: В85×Ш60×Г60см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 6 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 16 781 ₴









