-3%

Духова шафа вмонтована Amica EB511BA+ б/у
13 700 ₴
13 289 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2813
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Духова шафа вмонтована Amica EB511BA+
• 74.5л, 2.9-3.1 кВт
• 10 режимів нагріву, електро-механічне керування
• Габарити: В57×Ш53×Г57.5см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Країна виробник | Італія |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм духової шафи | 74.5 л |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 570.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 289 ₴









