
Сушильна машина Bosch Avantixx8 WTS86515PL/38 FD9212 Б/у
9 500 ₴
9 215 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2768
- +380 (95) 579-18-66
Сушильна машина Bosch Avantixx8 WTS86515PL/38 FD9212
• 8 кг, B
• 2100/2800 Вт, колекторний двигун
• Конденсаційна, тенова
• 15 програм (бавовна, синтетика, делікатне, супер 40’ 4 програми з парою)
• Функції: самоочищення, таймер, понижена температура, захист від зминання, обробка паром
• Габарити: В85×Ш60×Г60 см
• Гарантія: 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 8 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | B |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 9 215 ₴









