-10%

Мікрохвильова піч SilverCrest SMWC 700 B3 б/у
2 500 ₴
2 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2732
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч SilverCrest SMWC 700 B3
Тип: мікрохвильова піч без Грілю
• 17 л, 1050Вт
• Керування: Механічне
• Габарити: В26×Ш45×Г33см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Silver |
| Об`єм | 17 л |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1050 Вт |
| Гриль | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴








