
Пральна машина Miele PowerWash 1400 WKF110 WPS б/у з Німеччини
28 900 ₴
28 033 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2694
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина Miele PowerWash 1400 WKF110 WPS
• 8 кг, 1400 об/хв
• Інверторний двигун, A+++
• 12 програм (коротка 20 хв, обробка паром, програми з пам'яттю, інтенсивна програма 60хв)
• AquaStop, відкладений старт, скорочення часу прання, конструкція баку з чугуна та нержавіючої сталі
• Габарити: 85×60×60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 28 033 ₴









