Шліфмашинка Bosch PDA120 E
• Напруга – 230 V
• Частота – 50 Hz
• Потужність – 120 W
• Струм – 0,55 A
• Живлення – від мережі
• Клас захисту – II
• Гарантія 6 міс.
Комплектація: Шліфмашинка Bosch. Пошкоджена заводська упаковка.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Вживані |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 14000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 140 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴








