-3%

Пральна машина 2в1 Samsung SchaumAktiv WD80J6A00AW б/у
16 900 ₴
16 393 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2488
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина 2в1 Samsung SchaumAktiv WD80J6A00AW
• 8/5 кг, 1400 об/хв
• Інверторний двигун, A++
• 14 програм (коротка 30хв, для верхнього одягу, інтенсивне прання, окреме сушіння та програма 2в1)
• AquaStop, відкладений старт, EcoBubble, очистка барабану
• Габарити: В85×Ш60×Г60 см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Сушка | Так |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 5 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сушіння | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 393 ₴









