-10%

Мікрохвильова піч вмонтована Amica EMW 13190E б/у
4 800 ₴
4 320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2321
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч вмонтована Amica EMW 13190E
20л, 800Вт + гриль 1000Вт
• 18 програм, електро-механічне керування
• Габарити: В34.5×Ш47×Г32см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Amica |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Гриль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340.5 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴







