-10%

Мікрохвильова піч Medion MD 11475 б/у
2 100 ₴
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2317
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Medion MD 11475
• 16л, 700Вт
• 5 програм, механічне керування
• Габарити: В24×Ш44×Г32см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Medion |
| Об`єм | 16 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴







