-3%

Духова шафа вмонтована Smeg PO.P602 б/у
9 500 ₴
9 215 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2276
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Духова шафа вмонтованаSmeg PO.P602
• 46л, 3 кВт
• 8 режимів нагріву, механічне керування
• Габарити: В60×Г58×Ш60см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією УкраїноюПо місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Залежний |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм духової шафи | 46 л |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 215 ₴







