-10%

Мікрохвильова піч LG MC-804WT б/у
3 500 ₴
3 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2262
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч LG MC-804WT
• 29.5л, 900Вт + гриль 1250Вт + конвекція 1350Вт
• 22 програми, електро-механічне керування
• Габарити: В31×Ш53×Г48.5см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | LG |
| Об`єм | 29.5 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1250 Вт |
| Гриль | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1250 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 480.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴








