-3%

Холодильник Smeg FAB32RRD3 б/у Німеччина
33 000 ₴
32 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2073
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Smeg FAB32RRD3
• холодильник + морозилка NoFrost
• Об’єм: 204л+ 97л
• Інверторний двигун, A+++
• Управління: електронне
• Габарити: В196×Ш60×Г72см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Smeg |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 204 л |
| Об'єм морозильної камери | 97 л |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Розморожування холодильної камери | крапельна система |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1960 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 720 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 010 ₴







