-3%

Духова шафа вмонтована Amica EBI 8562 AA Б/у
6 800 ₴
6 596 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1984
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Духова шафа вмонтована Amica EBI 8562 AA
• 53л, 3.1 кВт
• 10 режимів нагріву + механічне керування
• Габарити: В56,5×Г55×Ш53см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 53 л |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560.5 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 596 ₴









