-3%

Газова варильна поверхня Mastercook GC64SI б/у
4 500 ₴
4 365 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1979
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова варильна поверхня Mastercook GC64SI
• 4 конфорки, механічне керування
• Потужність: 8.75 кВт, клас A++
• Розміри: В5×Г53хШ60см (вбудова Ш55хГ48 см)
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки всією Україною
По місту Чорновці-безслатно.
На всі надаємо гарантію 6 місяців із подальшим тех. обслуговуванням.
Працюємо накладеним платежом, картка, за передоплатою.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Amica |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 50 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 365 ₴






