-3%

Холодильник Beko K70520NE б/у з Німеччини
17 900 ₴
17 363 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1976
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник Beko K70520NE
• холодильник + морозилка NoFrost
• Об’єм: 310л + 124л
• Інверторний двигун, A+++
• Управління: електронне
• Габарити: В190×Ш70×Г68см
• Гарантія 6 міс.
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Загальний об`єм | 310 л |
| Об'єм морозильної камери | 124 л |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Румунія |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 363 ₴








