
Комплект пральна та сушильна машина Siemens б/у
30 999 ₴
30 069,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1821
- +380 (95) 579-18-66
Комплект Пральна машина Siemens VarioPerfect iQ700 WM16W550/09 FD9606 (#1808)
Сушильна машина Siemens IQ700 WT44W5W0/03 FD9511 (#1794)
Характеристики:
Тип пральної машини: фронтальна
Тип керування: електромеханічний
Макс. завантаження — 8 кг
Макс. швидкість обертів/хв — 1400
Тип двигуна — інверторний iQdrive
Країна-виробник — Німеччина 🇩🇪
Характеристики сушіння:
Тип сушіння машини: конденсаційна — компресорна
Макс. завантаження — 8 кг
Клас енергоефективності: А+++
Споживання електроенергії — 1000 Вт
Кількість програм — 14
Країна-виробник — Польща
Габарити пральної машини:
Висота: 85 см
Ширина: 60 см
Глибина: 60 см
Габарити сушарки:
Висота: 85 см
Ширина: 60 см
Глибина: 60 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 8 кг |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 30 069,03 ₴




