
Пральна машина Сіменс Siemens VarioPerfect iQ700 WM16W550/09 FD9606 б/у
17 500 ₴
16 975 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1808
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина Siemens VarioPerfect iQ700 WM16W550/09
Характеристики товару
Тип пральної машини: фронтальна
Тип керування: електромеханічний
Макс. завантаження — 8 кг
Макс. швидкість обертів/хв — 1400
Тип двигуна — Інверторний iQdrive — тихий і довговічний
Клас енергоефективності: А+++
VarioPerfect: можливість вибору між швидким (speedPerfect) або енергоефективним (ecoPerfect) режимом прання без втрати якості
Попереднє зважування одягу для оптимізації витрати води й електроенергії
Відкладений старт — запускайте прання тоді, коли зручно.
Автоочищення барабана
Захист від дітей: блокує панель керування для запобігання випадковому зміні параметрів
Сенсорна LED-панель керування
Надійність BoschSiemens — перевірена роками якість, яка слугує довго.
Країна-виробник — Німеччина 🇩🇪
Габарити:
Висота: 85 см
Ширина: 60 см
Глибина: 60 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 16 975 ₴







