
Посудомийна машина Сіменс Siemens SN55M582EU/18 б/у з Німеччини
9 999 ₴
9 699,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1706
- +380 (95) 579-18-66
Посудомийна машина Siemens SN55M582EU/18
Характеристики товару
Встановлення: під стільницю, під фасад
Керування: механічне
Кількість комплектів посуду — 14
Витрата води за цикл — 10 літрів
Тип двигуна — колекторний
Кількість полиць для посуду — 3
Клас енергоефективності: А+
Дуже тихий режим — лише 46 дБ (А), що робить його практично незчутливим у побуті
Функція VarioSpeed скорочує час миття посуду на 20-66%
Функція 1/2. Економте більше води у разі неповного завантаження посудомийної машини
Захист від протікання — Aqua Stop
Відкладений старт до 24 годин
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 85 см
Ширина: 60 см
Глибина: 60 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 9 699,03 ₴










