
Мікрохвильова піч Micromaxx MM 42201 б/у
2 600 ₴
2 340 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1675
- +380 (95) 579-18-66
Мікрохвильова піч Micromaxx MM 42201
Характеристики:
Тип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 21 літр
Тип керування: електромеханічний
Кількість програм — 18
Потужність мікрохвильової печі — 800 Вт
Потужність гриля — 1000 Вт
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 29.5 см
Ширина: 46 см
Глибина: 36.5 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Micromax |
| Об`єм | 23 л |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290.5 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 360.5 мм |
- Ціна: 2 340 ₴








