
Посудомийна машина вмонтована Миле Miele G1242 SCU б/у з Німеччини
13 500 ₴
13 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1650
- +380 (95) 579-18-66
Посудомийна машина Miele G1242 SCU
Характеристики товару
Встановлення: під стільницю, з фасадом
Керування: електромеханічне на кнопках
Кількість комплектів посуду — 14
Витрата води за цикл — 6-7 літрів
Тип двигуна — колекторний
Кількість полиць для посуду — 3
Клас енергоефективності: А+
Рівень шуму та тиша
Дуже тихий режим — лише 46 дБ (A), що робить його практично незчутливим у побуті
Програма Perfect GlassCare — дбайлива мийка скляного посуду, запобігає появі помутніння
Режим ECO для нічного миття посуду. Екстра тихий і економний
QuickIntenseWash — мийка + сушарка за ~58 хвилин без компромісів за результатами
Функція половинного завантаження, відтермінування старту (до 24 годин)
Захист від протікання. Подвійний електромеханічний клапан перекриє воду навіть у разі розриву шланга
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 82 см
Ширина: 60 см
Глибина: 55 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Тип посудомийної машини | Повногабаритна |
| Варіант установки | Інтегрована |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 550 мм |
- Ціна: 13 095 ₴










