
Холодильник вмонтований Liebherr IKS 1514 Index 20/001 б/у техніка
5 900 ₴
5 723 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1587
- +380 (95) 579-18-66
Холодильник вмонтований Liebherr IKS 1514 Index 20/001
Характеристики:
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: механічне
Тип розморожування холодильника — крапельна
Тип розморожування морозильника — крапельна
Місткість холодильника — 121 літр
Місткість морозильника — 16 літрів
Тип двигуна — колекторний
Клас енергоефективності: А+
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 88 см
Ширина: 55 см
Глибина: 55 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Liebherr |
| Кількість камер | 1 |
| Загальний об`єм | 121 л |
| Об'єм морозильної камери | 16 л |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
- Ціна: 5 723 ₴









