
Посудомийна машина вмонтована Kuppersbusch G6300.0v A+ б/у з Німеччини
13 000 ₴
12 610 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1566
- +380 (95) 579-18-66
Посудомийна машина вмонтована Kuppersbusch G6300.0v
Характеристики товару
Встановлення: під стільницю, під фасад
Керування: електромеханічне на кнопках
Кількість комплектів посуду — 15
Витрата води на цикл — 9.5 літра
Тип двигуна — колекторний
Кількість полиць для посуду — 3
Клас енергоефективності: А+
Дуже тихий режим — всього 46 дБ (A), що робить його практично незчутливим у побуті
Express system — скорочує час ополіскування вдвічі
Half-load — режим напівзавантаження, економить воду та енергію.
IntensiveClean — посилена мийка для сильно забруднених предметів
AquaStop — повний захист від протікань
Відкладений старт до 24 годин
Країна-виробник — Туреччина
Габарити:
Висота: 82 см
Ширина: 60 см
Глибина: 55 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuppersbusch |
| Максимальне завантаження | 15 комплектів |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 550 мм |
- Ціна: 12 610 ₴









