
Холодильник вмонтований AEG Santo K91200-4 A+ крапельний б/у з Німеччини
7 200 ₴
6 984 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1543
- +380 (95) 579-18-66
Холодильник вмонтований AEG Santo K91200-4
Характеристики:
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: електронне
Тип заморожування холодильника — крапельний
Місткість холодильника — 224 літри
Тип двигуна — інверторний
Клас енергоефективності: А+
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 123 см
Ширина: 56 см
Глибина: 56 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | AEG |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 224 л |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1230 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 560 мм |
- Ціна: 6 984 ₴






