
Мікрохвильова піч TCM 96055 18.5л б/у
2 400 ₴
2 160 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1523
- +380 (95) 579-18-66
Мікрохвильова піч TCM 96055
Тип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 18,5 літра
Тип керування: механічне
Кількість програм — 16
Потужність мікрохвильової печі — 700 Вт
Потужність гриля — 1000 Вт
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 29 см
Ширина: 45,5 см
Глибина: 32,5 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | TCM |
| Об`єм | 18.5 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Так |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 450.5 мм |
| Глибина | 320.5 мм |
- Ціна: 2 160 ₴








