
Посудомийна машина вмонтована Миле Miele G5630 SCi б/у з Німеччини
16 500 ₴
16 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1498
- +380 (95) 579-18-66
Посудомийна машина вмонтована Miele G5630 SCi
Характеристики товару
Встановлення: під стільницю, під фасад
Керування: електромеханічне на кнопках
Кількість комплектів посуду — 13
Витрата води за цикл — 6-9 літрів
Тип двигуна — інверторний ProfiEco
Кількість полиць для посуду — 3
Клас енергоефективності: А++
Рівень шуму та тиша
Дуже тихий режим — всього 44-46 дБ (A), що робить його практично незчутливим у побуті
Режим ExtraLeise для нічного миття посуду. Екстра тихий і економний
QuickIntenseWash — мийка + сушарка за ~58 хвилин без компромісів за результатами
AutoOpen Drying — автоматичне відчинення дверей після циклу миття для кращого сушіння посуду
AquaStop — повний захист від протікання
Подвійний електромеханічний клапан перекриє воду навіть у разі розриву шланга
Відкладений старт до 24 годин
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 82 см
Ширина: 60 см
Глибина: 55 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Варіант установки | Інтегрована |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 550 мм |
- Ціна: 16 005 ₴










