
Пральна машина вертикальна AEG 6000 Series LAVAMAT ProSense L6TB40460 б/у з Німеччини
15 100 ₴
14 647 ₴
- Готово до відправки
- Код: 910
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина вертикальна AEG 6000 Series LAVAMAT ProSense L6TB40460
▪️Характеристики:▪️
🔹 Тип пральної машини: вертикальна
🔹Тип керування: електро- механічне
🔹Макс. завантаження — 6 кг
🔹Макс. швидкість обертів/хв — 1200
🔹Тип двигуна — колекторний
🔹Клас енергоефективності: А++
🔸Кількість програм — 14
🔸Швидке прання — 20 хв
🔸ProSense — сама визначає, скільки води та часу потрібно. Не важливо, 2 футболки чи повний барабан — жодної краплі зайвого
🔸Програми з функцією антизминання для зменшення складок після прання
🔸AquaStop: автоматично виявляє й запобігає витіканню води.
🔸ZeitSparen. Времени мало? Натискай, і повний цикл стане коротшим
🔹Країна-виробник — Франція 🇫🇷
▪️Габарити:▪️
📌Висота: 87 см
📌Ширина: 40 см
📌Глибина: 60 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 600 мм |
- Ціна: 14 647 ₴








