
Винна вітрина Hoover WEI-28.1 б/у з Німеччини
15 500 ₴
15 035 ₴
- Готово до відправки
- Код: 886
- +380 (95) 579-18-66
Винна вітрина Hoover WEI-28.1
Характеристики:
Тип холодильника: вина
Тип керування: електронне
Тип заморожування холодильника — Крапельна
Кількість зон охолодження — 3
Макс. ємність хол. – 205 литров
Тип двигуна — колекторний
Клас енергоефективності: А++
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 138 см
Ширина: 50 см
Глибина: 55 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoover |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1380 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 205 л |
- Ціна: 15 035 ₴







