-10%

Мікрохвильова піч Amica MW13146W б/у
1 999 ₴
1 799,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 824
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Amica MW13146W
Характеристики:
Тип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 14.5 літра
Тип керування: механічне
Кількість програм — 6
Потужність мікрохвильовки — 700 Вт
Країна-виробник — Туреччина
Габарити:
Висота: 26.5 см
Ширина: 45.5 см
Глибина: 33 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260.5 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 450.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799,10 ₴








