
Мікрохвильова піч Bosch HMT8555/01
3 300 ₴
2 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 820
- +380 (95) 579-18-66
Мікрохвильова піч Bosch HMT8555/01
Характеристики:
Тип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 20 літрів
Тип керування: електромеханічний
Кількість програм — 8
Потужність мікрохвильової печі — 900 Вт
Країна-виробник — Великобританія
Габарити:
Висота: 32.6 см
Ширина: 46 см
Глибина: 32 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320.6 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 2 970 ₴








