
Холодильник Samsung side-by-side б/у
24 900 ₴
24 153 ₴
- Готово до відправки
- Код: 799
- +380 (95) 579-18-66
Холодильник Samsung side-by-side
Характеристики:
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: електронне
Тип заморожування холодильника — NoFrost
Тип заморожування морозилки — NoFrost
Макс. ємність хол. — 342 літри
Макс. місткість мор. — 147 літрів
Тип двигуна — інверторний
Клас енергоефективності: А+++
Країна-виробник — Польща
Габарити:
Висота: 180 см
Ширина: 92 см
Глибина: 67 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Польща |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Ширина | 920 мм |
- Ціна: 24 153 ₴









