
Холодильник Liebherr Premium BioFresh CBNPes 3956 Index 20D/001 б/у техніка з Німеччини
18 700 ₴
18 139 ₴
- Готово до відправки
- Код: 773
- +380 (95) 579-18-66
Холодильник Liebherr Premium BioFresh CBNPes 3956 Index 20D/001
Характеристики:
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: електронне
Тип заморожування холодильника — Крапельна
Тип заморожування морозилки — NoFrost
Макс. ємність хол. — 243 літри
Макс. місткість мор. – 86 литров
Тип двигуна — інверторний
Особливості — Льодо генератор, BioFresh,
Клас енергоефективності: А+++
Країна-виробник — Німеччина
Габарити:
Висота: 200 см
Ширина: 60 см
Глибина: 61 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 18 139 ₴







