-3%

Холодильник цілісний Liebherr KTE 1480 Index 21 б/у техніка
4 999 ₴
4 849,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 658
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильник цілісний Liebherr KTE 1480 Index 21
Характеристики:
Тип холодильника: побутовий
Тип керування: механічне
Тип заморожування холодильника — Крапельна
Макс. ємність хол. — 134 літри
Тип двигуна — колекторний
Клас енергоефективності: А+
Країна-виробник — Болгарія
Габарити:
Висота: 85 см
Ширина: 55 см
Глибина: 60 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
+38 (066) 358 70 44
+38 (095) 57 91 866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Болгарія |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 849,03 ₴








