
Пральна машина Миле Miele PW5062 LP ECOSP GW04 Waschmaschine б/у з Німеччини
23 000 ₴
22 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 637
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина Miele PW5062 LP ECOSP GW04 Waschmaschine
Характеристики:
Тип пральної машини: фронтальна
Тип керування: електронно-механічний
Макс. завантаження — 6.5 кг
Макс. швидкість обертів/хв — 1400
Тип двигуна — інверторний (асинхронний) розрахований на 30000 годин
Клас енергоефективності: А++
10 попередньо встановлених програм і 2 гнучкі (можна задавати час прання вручну)
Споживання енергії:
~0,06 кВт·ч/кг
Споживання води: ~8 л/кг
Дуже сухий результат після прання зменшує навантаження на сушарку (або дає змогу обійтися без неї)
HoneyComb барабан із неіржавкої сталі з унікальною «сотовою» структурою для дбайливого прання
Автоматика зважування: для оптимізації споживання води й електроенергії
Можливість під'єднання до 4 дозівальних насосів: для автоматичного дозування мийних засобів
Контроль піноутворення та дисбалансу: забезпечує стабільну роботу та якість прання
Захист від протікання (WPS): система Waterproof для додаткової безпеки від протікання
Країна-виробник — Німеччина
Це пральна машина для бізнесу, яка дає змогу заощаджувати на витратах, прискорювати роботу та витримує інтенсивне навантаження 24/7
Габарити:
Висота: 85 см
Ширина: 60 см
Глибина: 72 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 22 310 ₴








