-10%

Мікрохвильова піч Neff H53W50N3/36
2 500 ₴
2 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 608
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Neff H53W50N3/36
Характеристики:
Тип мікрохвильовки: окремо стоїть
Об'єм мікрохвильової печі — 16.2 літра
Тип керування: механічне
Кількість програм — 7
Потужність мікрохвильовки — 800 Вт
Країна-виробник — Китай
Габарити:
Висота: 27 см
Ширина: 45.5 см
Глибина: 32 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neff |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 450.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴








