-10%

Мікрохвильова піч під забудову GoodHome GHMO25EU б/у
5 999 ₴
5 399,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 595
+380 (66) 358-70-44
Менеджер- +380 (95) 579-18-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч під забудовування GoodHome GHMO25EU
Характеристики:Тип мікрохвильовки: вбудованаОб'єм мікрохвильової печі — 21 літрТип керування: електросенсорнийКількість програм — 8Потужність гриля — 1000 ВтПотужність мікрохвильовки — 800 ВтКраїна-виробник — Китай Габарити: Висота: 36 см Ширина: 55.5 см Глибина: 35 см
Доставка техніки по всій Україні. На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі, в ідеальному стані.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Goodhome |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 550.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399,10 ₴








