
Пральна машина Сіменс Siemens iSensoric iq300 WM14E270EX/A7 б/у
12 450 ₴
12 076,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 564
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина Сіменс Siemens iSensoric iq300 WM14E270EX/A7
Характеристики:
Тип пральної машини: фронтальна
Тип керування: механічне
Макс. завантаження — 7 кг
Макс. швидкість обертів/хв — 1400
Тип двигуна — колекторний
Клас енергоефективності: А+++
Швидке прання — 15 хв
Speed Perfect — економія часу прання
EcoPerfect — економія ресурсів під час прання
Захист AquaStop — жодних протікання, безпека у вашому домі.
Відкладений старт — запускайте прання тоді, коли зручно.
Легке керування — інтуїтивна панель, зрозумілі параметри.
Надійність BoschSiemens — перевірена роками якість, яка слугує довго.
Країна-виробник — Польща
Габарити:
Висота: 85 см
Ширина: 60 см
Глибина: 55 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Польща |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 12 076,50 ₴








