
Пральна машина Electrolux Flexcare EWT1262TEW б/у
10 999 ₴
10 669,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 562
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина Electrolux Flexcare EWT1262TEW
Характеристики:
Тип пральної машини: вертикальна
Тип керування: електромеханічний
Макс. завантаження — 6 кг
Макс. швидкість обертів/хв — 1200
Тип двигуна — колекторний
Клас енергоефективності: А+
Кількість програм — 14
Швидке прання — 14 хв
Технологія Fuzzy Logic: автоматично регулює тривалість, витрату води й енергії буквально з перших хвилин після старту, забезпечуючи оптимальний догляд за білизною та зменшуючи знос тканин.
AquaStop: автоматично виявляє й запобігає витіканню води.
Функція відкладеного старту: дає змогу запланувати початок прання на зручний для вас час
Країна-виробник — Франція
Габарити:
Висота: 87 см
Ширина: 40 см
Глибина: 60 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Франція |
| Вбудована техніка | НІ |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 10 669,03 ₴








