
Пральна машина вертикальна з пропарюванням AEG LAVAMAT Protex Plus L70260TL б/у
11 600 ₴
11 252 ₴
- Готово до відправки
- Код: 463
- +380 (95) 579-18-66
Пральна машина вертикальна з пропарюванням AEG LAVAMAT Protex Plus L70260TL
Характеристики:
Тип пральної машини: вертикальна
Тип керування: механічне
Макс. завантаження — 6 кг
Макс. швидкість обертів/хв — 1200
Тип двигуна — інверторний
Клас енергоефективності: А+
Кількість програм — 16
Швидке прання — 20 хв
2 парові програми
Індикатор залишкового часу
Система балансування завантаження
Захист для дітей.
Функція ProTex Plus для дбайливого прання
Попереднє зважування речей
Країна-виробник — Франція
Габарити:
Висота: 87 см
Ширина: 40 см
Глибина: 60 см
Доставка техніки по всій Україні.
На все надаємо гарантію 6 місяців з подальшим тим. обслуговуванням.
Працюємо накладеною платежею за передоплатою, вся сума на карту, Промолат.
Техніку самі привозити з Німеччини, все в оригіналі.
Перед продажем проходить кожна одиниця тих. огляд, мийку і тоді виставляємо на продаж.
Працюємо понад 15 років і завжди намагаємося, щоб клієнт був задоволений і прийшов до нас ще за покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Франція |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 11 252 ₴








